Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Skoki narciarskie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Skoki narciarskie. Pokaż wszystkie posty

sobota, 4 kwietnia 2015

02. Kadra Polski na Soczi 2014

Hejo!
Dzisiaj mam notkę o Kadrze Polski na Soczi :)
Ale od początku: jak to mawiają: "głupi ma zawsze szczęście", jakie to jest prawdziwe patrząc na mnie :D
27.01.2014 roku razem z rodzicami, że jako mam ferie zimowe, stwierdziliśmy, że trzeba coś robić. Trzeba gdzieś jechać, udaliśmy się na jeden dzień do mojego ukochanego Szczyrku.
Szczęśliwym trafem okazało się, że polska kadra zaczęła tam właśnie trening do Igrzysk Olimpijskich.
"Wprawiona" w bojach byłam przygotowana i radośnie zebrałam podpisy czwórki z nich i załapałam się na kartkę od, jak się później okazało, dwukrotnego mistrza olimpijskiego.









Wszystkiego dobrego z okazji świąt Wielkanocnych :)
Wesołego jajka! Mnóstwa prezentów :)
CH

sobota, 28 marca 2015

01. Simon Ammann

Witam!
Zaczęło się rok temu w styczniu. Jak odkryłam listowne możliwości zdobywania autografów. Zaraz napisałam list i ku mojej radości po 8 dniach dostałam odpowiedz. I tak złapałam pierwszy autograf na poważnie.
Jak się okazało apetyt rośnie w miarę jedzenia, bo na jednym się nie skończyło. :D

Pierwszy autograf jest od Simona Ammanna.
Wysyłałam: kupon IRC, list z prośbą i kopertę zwrotną.

ADRES:

WWP Weirather-Wenzel & Partner GmbH
c/o Simon Ammann
Lustenauer-Strasse 64
A-6850 Dornbirn
Austria

Wysłane: 14.01.2014
Otrzymane: 22.01.2014



Radośnie zbliża się Wielkanoc wiec więcej czasu na wszystko ^^
No i w przyszłym tygodniu rekolekcje :D
hah pozytywy czas :D